Спорт

Житомирська команда з футзалу перемогла одеситів з рахунком 6:3

25 November 2014, 11:37

21 листопада житомирська команда з футзалу «ІнБев-Полісся-НПУ» здобула першу перемогу у цьогорічному розіграші Першої ліги Чемпіонату України.

Про це повідомляє «Спортивний Житомир».

У Житомирі місцеві уболівальники святкували першу перемогу своїх улюбленців у цьогорічному розіграші Першої ліги. Місцевий ІнБев-Полісся-НПУ, розбавлений гравцями столичної команди Національного педагогічного університету ім.. Драгоманова, подужали гостей з Одеси, команду з однойменною назвою.

Початок поєдинку видався досить рівним, команди не хотіли поступатись на жодному клаптику поля. Завдяки влучному пострілу Тараса Шпички господарі вже на першій хвилині повели у рахунку, а перший тайм могли взагалі завершувати з 0:3, якби не гол у роздягальню від Максима Паутяка. У другому таймі гості мали можливість змінити хід зустрічі, коли рахунок був 4:3 на користь ІнБев-Полісся-НПУ. Але масовані атаки гостей завершились лише м’ячами у ворота одеситів. Рахунок «6:3» і Житомир святкує перші три очки у сезоні.

Голи: Шпичка (1, 40), Листопад (8), Литвиновський (19), Білик (22), Директоренко (39) - Паутяк (20), Копко (28), Марченко (36)