Житомирська спортсменка привезла «бронзу» з чемпіонату України

16 December 2014, 14:43

Вихованка житомирської ДЮСШ стала призеркою чемпіонату України з дзюдо.

Про це повідомляє департамент сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

З 9 по 11 грудня у м. Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. У змаганнях взяли участь близько 600 учасників з 24 регіонів України.

Третє місце у ваговій категорії до 48 кг посіла Лідія Ващенко – вихованка тренера-викладача позашкільного навчального закладу обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» фізкультурно-спортивного товариства обласної ради «Динамо» Сергія Дмитренка.

Фото департаменту сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації

Також залікові очки в рейтинг Житомирської області принесли Артем Женжеруха, який у ваговій категорії до 73 кг посів 5 місце, та Аліна Позднякова, Вікторія Гапон, Павло Кузьменко, Олександр Супрунчук, котрі у своїх категоріях посіли 9 місце.