Влада

Поранених учасників АТО та демобілізованих можуть приймати на державну службу без конкурсу. Постанова КМУ

2 September 2015, 11:58

 Уряд дозволив приймати на державну службу за спрощеною процедурою демобілізованих та учасників АТО, які отримали поранення.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Внесено зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 р. № 423 «Про деякі питання застосування статей 4, 15, 27 Закону України «Про державну службу». Відповідну постанову Кабінету Міністрів було схвалено на засіданні Уряду 26 серпня 2015 року. Постанову розроблено на виконання пункту 36 Плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 359-р, яким передбачено визначення процедури прийняття на державну службу демобілізованих військовослужбовців», - йдеться у повідомленні.

Зазначена постанова дозволяє спростити процедуру прийняття на державну службу (без конкурсного відбору або стажування) військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та тих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, які під час участі в операції отримали поранення та були звільнені з військової служби в запас або відставку за станом здоров’я.

До внесення цих змін на державну службу без конкурсу та стажування могли бути зараховані:

випускники вищих навчальних закладів, що здобули вищу освіту за спеціальностями галузі знань «Державне управління», особи, які закінчили аспірантуру та докторантуру за денною формою навчання, а також випускники Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ – у державні органи, які направляли їх на навчання за державним замовленням;

дружини (чоловіки) працівників дипломатичної служби, які звільнилися з роботи у зв’язку з виїздом їх чоловіків (дружин) у довготермінове відрядження за кордон та перебували за кордоном за місцем проходження їх дипломатичної служби, після закінчення строку довготермінового відрядження – у державні органи, в яких вони працювали до виїзду за кордон;

в особливий період.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі