Суспільство

На чемпіонаті України та всеукраїнських змаганнях з триатлону житомирські спортсмени здобули призові місця

29 April 2024, 12:37

У Житомирі з 26 по 20 квітня пройшли чемпіонати України з триатлону та всеукраїнські змагання з триатлону «Дитяча ліга».

Про це 29 квітня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«З 26 по 28 квітня 2024 року Житомир приймав Чемпіонат України з триатлону в приміщеннях на супер спринтерській дистанції, Чемпіонат України з триатлону в естафетах серед дорослих та юнаків, Командний чемпіонат України з триатлону серед спортивних шкіл України, Всеукраїнські змагання з триатлону "Дитяча ліга " - 3 етап. У змаганнях взяли участь 222 спортсмени, які є представниками 17 спортивних шкіл з 12 областей України», - йдеться у повідомленні.

Чемпіоном України з триатлону на суперспринтерській дистанції (плавання 300 м + велогонка 8 км + біг 2 км) серед юнаків став Гончарук Ілля - представник Житомирської школи вищої майстерності.

Вихованки Житомирської дитячо-юнацької школи «Авангард» Аріна Грибан та Есмеральда Ковальчук вибороли срібну та бронзову медалі в чемпіонаті серед кадеток.

В естафетному чемпіонаті команда у складі: Кирилович Катерини, Бороніної Олександри та Багінської Софії піднялись на 3 сходинку п'єдесталу, а команда у складі Грибан Аріни, Ситник Єлизавети та Ковальчук Есмеральди - нагороджені срібними медалями чемпіонату.

ДЮСШ «Авангард» ЖОР нагороджена кубком за друге місце в чемпіонаті України з триатлону серед спортивних шкіл.

На всеукраїнських змаганнях з триатлону «Дитяча ліга» виборювали медалі спортсмени віком до 13 років:

• Кирилович Максим - чемпіон серед хлопців 2014 р. н.
  • Ходоровський Микита- чемпіон серед хлопців 2015 р. н.
  • Рудик Дарина- чемпіонка серед дівчат 2015 р. н.
  • Слюсаренко Андрій - чемпіон серед хлопців 2011 р.н.

Срібні призери змагань:

• Єгоров Микола- серед хлопців 2015 р.н,
  • Шлінчак Наталія- серед дівчат 2014 р.н.,

Бронзові призери змагань:

• Заставний В'ячеслав- серед хлопців 2012 р.н.,
  • Божко Михайло- серед хлопців 2013 р.н,
  • Вергелес Олександр - серед хлопців 2015 р.н.

Як повідомляв Житомир.info, з 28 по 29 січня 2024 року у Львові житомирські спортсмени здобули шість медалей на Зимовому чемпіонаті України з триатлону та першому етапі всеукраїнських змагань «Дитяча триатлонна ліга».