Суспільство

Міносвіти забрало ліцензії ще у декількох житомирських вузів

17 лютого 2009, 13:54

Міністерство освіти і науки анулювало ліцензії та припинило діяльність низки вищих навчальних закладів.
Відповідне рішення ухвалила Державна акредитаційна комісія на засіданні 27 січня, повідомляє прес-служба Міносвіти.

Державна акредитаційна комісія припинила діяльність Вищого навчального закладу "Галицький інститут" (у формі товариства з обмеженою відповідальністю) та Житомирського факультету бізнесу Державного вищого навчального закладу "Українська академія бізнесу та підприємництва" як таких, що здійснювали свою освітню діяльність без ліцензії Міносвіти, - пише life.pravda

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі