У змаганнях Першості Житомира з міні-футболу серед вуличних і дворових команд взяли участь 1тисяча 215 дітей та підлітків, що склали 81 команду.
17 жовтня мер Житомира Віра Шелудченко вручила переможцям та призерам Першості безкоштовні путівки до Міжнародного дитячого центру '"Артек" та Українського дитячого центру "Молода гвардія", повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.
Путівки були виділені після розгляду особистого звернення міського голови до Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка, стверджує прес-служба.
Ігри першості міста тривали літо з червня по серпень 2009 року. Практика проведення таких змагань існує лише в Житомирі.
Першість міста обслуговувала суддівська бригада Асоціації з міні-футболу області на чолі з головним суддею, суддею Національної категорії Білим Петром Михайловичем.
Змагання проводились на спортивній базі Житомирського агротехнічного коледжу (директор - Войтенко Архип Борисович).
До МДЦ "Артек" з 18 жовтня по 7 листопада направляються учасники команди "Спартак" у складі:
· Меліченка Владислава (загальноосвітня школа №17);
· Забррдського Володимира (загальноосвітня школа №1);
· Войташа Володимира (загальноосвітня школа №6);
· Рафальського Олексія (загальноосвітня школа №6);
· Куликівського Євгенія (загальноосвітня школа №6);
· Новицького Святослава (загальноосвітня школа №17);
· Анохіна Миколи (загальноосвітня школа №17).
До УДЦ "Молода гвардія" з 21 жовтня по 10 листопада направляються срібні призери Першості, гравці команди "Крошня М" у складі:
· Кучерука Олега (загальноосвітня школа № 28);
· Можарівського Миколи (загальноосвітня школи № 28):
· Рибака Миколи (загальноосвітня школа № 16);
· Ясинського Ярослава (загальноосвітня школа № 30);
· Полтка Віктора (загальноосвітня школа № 16);
· Бондарчука Юрія (загальноосвітня школа № 16);
· Антонюка Вадима (загальноосвітня школа № 16);
· Салюка Владислава (загальноосвітня школа № 16);
· Войцеховського Артема (загальноосвітня школа № 28);
· Примака Івана (гімназія № 23).
Переможцям та срібним призерами Першості Віра Шелудченко вручила подарунки - спортивні форми з логотипом міста Житомира.
Фото прес-служби Житомирської міської ради
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram