Майже упродовж року Горщиківське державне комунальне підприємство, що у Коростенському районі, проводило забір води з артезіанської свердловини без отримання відповідної ліцензії на спецводокористування. За цей час збитки за самовільне використання підземних вод перевищили 200 тисяч гривень.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.
За втручання прокурора Коростенського району незаконну водогосподарську діяльність підприємства припинено, а збитки рішенням Господарського суду Житомирської області стягнуто на користь Горщиківської сільської ради.
Житомир.info




















