Події

В Житомирській області державне підприємство обкрадало сільську раду

19 лютого 2011, 09:33

Майже упродовж року Горщиківське державне комунальне підприємство, що у Коростенському районі, проводило забір води з артезіанської свердловини без отримання відповідної ліцензії на спецводокористування. За цей час збитки за самовільне використання підземних вод перевищили 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

За втручання прокурора Коростенського району незаконну водогосподарську діяльність підприємства припинено, а збитки рішенням Господарського суду Житомирської області стягнуто на користь Горщиківської сільської ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі