Політика

Житомирський десантник, якому допомагає «Фонд родини Розенблат», повернувся з Ізраїлю додому

26 October 2017, 16:10

 Легкою ходою десантник Дмитро Перцев крокує коридором, хоч ще три тижні тому, не міг і кроку зробити без милиць. Після складного поранення, отриманого у серпні 2016-го у зоні АТО боєць і не сподівався, що зможе ходити, як і раніше. Усе змінила операція, яку провели в Ізраїлі

«Сподіваюся, що почну потроху бігати, бо вже у футбол пропонують грати. Взагалі нога - дивовижно. Нічого навіть не болить після операції. Лікар сказав, що операція була надскладною, і якби не зробили операцію, за 2 роки я міг би втратити ногу взагалі», - розповідає Дмитро Перцев.

Десантник розповідає, він був готовий змиритися з діагнозом, бо українські лікарі не бралися за таку складну операцію.

«Мені сказали, що це осколки не можуть дістати. А там, як виявилося, вся проблема у перебитих нервових закінченнях. Тому слава Богу, що зробили», - говорить він.

Оплатити лікування десантника в Ізраїлі вирішив нардеп Борислав Розенблат. Він знайшов клініку і оплатив операцію вартістю понад 30 тисяч доларів.

«Для мене його історія була типова, як у багатьох людей, які отримали поранення на фронті. Але сьогодні він живе зі своєю дочкою, і для дочки найголовніше - щоб була якась опора. Нашому фонду захотілося зробити все для того, щоб Дмитро повернувся до свого життя і мав можливість дати раду не тільки собі, але і родині», - розповідає Борислав Розенблат.

Донька десантника не приховує: вона хвилювалася і чекала на повернення батька після операції.

«Ми кожного дня спілкувалися, одним з перших запитань було, як він там їсть. Дуже раді», - розповідає Даша.

Радіє одужанню Дмитра і волонтерка Юлія Толмачова, яка і сама у березні отримала поранення у зоні АТО.

«Востаннє ми бачилися з Дімою на промзоні, коли тривали дуже важкі бої. Згодом мені сказали, що він важко поранений. Потім я бачила Діму вже на милицях, постійно спостерігала, як йому важко пересуватися. Було боляче дивитися, бо я бачила, як на «промці» вони бігали, як вони з позиції на позицію перебігали, а тут такий контраст. І тут раптом Діма мені говорить, що є така можливість, фонд Розенблат оплачує операцію в Ізраїлі. Ось результат ми чудово бачимо - він повернувся на своїх ногах. Коли він вперше написав мені, що після операції встав на ноги, я подумала: Бог є на світі», - говорить Юлія Толмачова.

Борислав Розенблат розповідає – поставивши на ноги Дмитра, його фонд планує оплатити операцію Юлії Толмачовій.

«Я пам’ятаю нашу розмову, коли ми були у шпиталі, я тоді пообіцяв, сказав: не хвилюйся за своє обличчя, ми зробимо все як у кращому голівудському серіалі. Ми зробимо операцію і, я думаю, що буде найгарніше, коли її обличчя буде без поранень. Я не хочу зараз анонсувати, але ми це зробимо», - повідомив нардеп.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі