Місто

У Житомирі 12 сімей залишилися без води, бо теплокомуненерго під час заміни старої мережі пошкодило врізку до колонки

3 August 2021, 16:48

У Житомирі 12 сімей залишилися без води. На вул. Лесі Українки, 21 КП «Житомиртеплокомуненерго» вже декілька днів проводять роботи по заміні старої мережі теплопостачання. В понеділок, 2 серпня, у місцевих жителів зникла вода, і вже добу вони без водопостачання.

«У нас вже декілька днів «Житомиртеплокомуненерго» проводить теплотраси, і вчора вони відключили воду без відома, поламали трубу, закопали і нічого не сказали. Я ввечері побачила, що немає води, але сусіди сказали, що води немає з обіду», — каже Людмила.

Місцевий житель Валерій зазначає, що мешканці зверталися у КП «Житомирводоканал» та «Житомиртеплокомуненерго». Останні запропонували відремонтувати трубу, але житомиряни не погодилися, адже переконанні, що це владнає проблему лише на короткий час.

«Ніхто робіт проводити не хоче, вони привезли трубу і хочуть її тимчасово врізати, щоб поновити нам водопостачання, але це тимчасова робота, вони зараз роблять, закладуть плитами, воно там на наступний рік згниє на зварювальних місцях, і будемо знову без води. Ці розкопки ведуться майже кожного року», — каже Валерій.


У «Житомиртеплокомуненерго» зауважили, що цю проблему слід вирішувати з КП «Житомирводоканал».

«Перше — ми розкрили лотки, і на одному з наших лотків поперек був пробитий лоток, лежала «двадцята» труба холодного забезпечення. Ми викликали представників водоканалу, бо труба встановлена з порушенням, щодо надання технічних умов. «Житомирводоканал» таких технічних умов не надавав, тут була незаконна врізка в трубу колонки, яка стоїть на іншій стороні дороги, і ми даємо припис мешканцям, що ми вирізаємо цю трубу, вона повинна отримати дозвіл від водоканалу і технічні умови, і згідно із законодавством зробити врізку водопостачання. Тобто, нехай вони тепер вирішують з водоканалом. Згідно з планом ми будемо продовжувати роботи, щойно приїхав з цього місця, роботи ведуться і будуть вестися», — прокоментував директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

Технічний директор КП «Житомирводоканал» Сергій Єрьомін переконує, що найближчим часом водопостачання у приватному будинку відновлять.

«Коли цю трубу клали? Нам не відомо, і як її прокладали… Але зараз ми усунемо цю ситуацію, бригада вже виїхала, я думаю, що люди найближчим часом будуть з водою», — зазначив Сергій Єрьомін.

Нагадаємо, 26 липня 2021 року КП «Житомиртеплокомуненерго» розпочало ремонт тепломережі на вулиці Лесі Українки. У зв’язку з цим на частині дороги від вул. Лесі Українки, 19 до перехрестя вул. Лесі Українки – вул. Юрка Тютюнника повністю перекрили рух для автомобільного транспорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вул.Лесі Українки ЖТКЕ теплокомуненерго тепломережа труба ремонт вода  
Матеріали по темі