3 серпня 2020, 12:12 Житомир: °C
Сергей Форест
Директор агентства недвижимости `АН "Актив +", журналист

Пошук справедливості, або велика бійка за посаду нового керівника УМВС на Житомирщині?
умвс

Будьмо щирими і правдивими висвітлюючи постреволюційні події в Україні.  На Майдані в Києві прості українці виборювали і виборюють по сей час не перерозподіл капіталу та влади, вони виборюють  можливість кожного українця гідно існувати в своїй країні. На хвилинку замислимося, а як це здійснити? Невже передавши важелі влади до рук тих хто явно чи таємно є представниками знову ж таки «олігархату». Зараз в Житомирі пішли підковдрові війни за посаду керівника УМВС на Житомирщині. Сьогодні до  житомирської будівлі УМВС завітав автомайдан, можемо сміливо сказати – боротьба за посади продовжується.

Правопорядок ніхто не відміняв, а закон один для всіх, не потрібно про це забувати. Ні один житомирянин не ратує за анархію, в місті повинен зберігатися спокій та порядок. Представники правоохоронних органів – це особи, котрі є уповноважені, для забезпечення законності.

Організація ЖОГО «МІР» взяла інтерв’ю у Анатолія Лазарева, котрий очолює Житомирське обласне управління МВС.

«Житомирська область є однією з небагатьох, яка зберегла зброю. Ні одної одиниці зброї не втрачено. В Житомирі міліцією не разу не розганялись мітинги, не демонтувались палатки. Житомирський «Беркут» був найбіднішим в Україні і мало фінансованим,навіть окремого свого приміщення не мав. По штату житомирських беркутівців – 65 чоловік, але на службі діяло – 30 чоловік. Житомирський беркут не був задіяним проти майдану».

Хотілось би повідомити, що в.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що замість ліквідованого «Беркуту» створять новий спецпідрозділ МВС, куди увійдуть колишні “беркутівці” після переатестації. Це буде так звана люстрація.

“Я розформував спецпідрозділ “Беркут”. Буде створена комісія, яка досліджуватиме діяльність цього підрозділу. Винуваті будуть покарані, а ті, хто не брав участь у розстрілах, отримають місця в новому Міністерстві після атестації. Також я заснував новий підрозділ. Його функції і філософія зовсім інші”, – повідомив він.

Всього, за словами Авакова, в “Беркут” входило 4 тис. бійців. Всі вони повідомлені про наказ. З ними буде проведена атестація протягом найближчих 10-15 днів.

Житомиряни будьмо щирі і помірковані в місті, як і в країні потрібен порядок та дії за законом.

Прес-служба ЖОГО «МІР»

DSC_4793

DSC_4799

DSC_4801

DSC_4804

DSC_4803

DSC_4806

DSC_4807

DSC_4810

DSC_4811

DSC_4812