20 серпня 2019, 08:37 Житомир: °C
Юрій Малашевич
Депутат Черняхівської районної ради
"БЕРІЗКА" НЕМОВ ЧОВЕН МІЖ ДВОХ БЕРЕГІВ

Обслуговуючий кооператив «Садове товариство «Берізка» який зареєстрований в с. Кам’янка Оліївсьої ОТГ Житомирського району у минулому вже неодноразово перебував в центрі скандалів пов’язаних з земельними аферами та зловживання його керівництва, про що свідчать неодноразові звернення його членів до правоохоронних органів. Головна проблема кооперативу в тому, що його землі опинилась одночасно на території двох сусідніх районів: Житомирського, власне с. Кам'янка та Черняхівського – с. Вишпіль. Мабуть саме тому ця неординарна ситуація, а також юридичні лазівки, неоднозначність правовстановчої документації і стали сприятливими грунтом для здійснення махінацій та афер у фінансово-господарській діяльності правління, що викликало гнівне обурення вишпільських членів кооперативу.
На чолі народного гніву став голова ініціативної групи Сергій Бондаренко.

Люди, взявши на себе відповідальність спробували самі вирішити цю проблему статутним способом. Тож 8 червня у с. Вишполі під головуванням С. Бондаренка відбулись доволі напруженні та емоційні позачергові загальні збори членів цього кооперативу, на яких було прийнято низку кардинальних рішень.
Голові правління Світлані Семенюк, яка до речі не прибула на збори, як і всій ревізійній комісії оголошено недовіру з наданням незадовільної оцінки виконання своїх обов’язків. Також було прийнято рішення про зміну керівництва, проведення перереєстрації і прив’язку кооперативу до с. Вишпіль Вільської ОТГ Черняхівського району, Таким чином буде реалізовано внесення його в межі сільської ради. Окрім цього створили ліквідаційної комісії тощо.
Голова кооперативу намагалась не допустити проведення зборів, всіляко перешкоджала і навіть не надала можливості відкрити офісне приміщення кооперативу для проведення зібрання.
Як видно зі світлин, збори проводили свою роботу прямісінько серед вулиці, учасники розступались надаючи дорогу автомобілям.
«Як ви бачите документів як таких немає, все це липові прострочені папірці. Кооператив має працювати по білому і я особисто прикладу максимум зусиль для того, щоб вивести всю цю «бандєйку на чисту воду, - наголосив у своєму виступі Сергій Павлович.
Світлані Євгеніївні було публічно оголошено низку серйозних претензій та звинувачень. Окремо стояло питання невідповідності статутних документів, відсутності відповідних звітів, обговорили питання електрозабезпечення, яке здійснюється без дотримання норм і вимог. Також вели мову про не санкціоновано введенні штрафи, відсутність договору оренди землі із сільською радою тощо.
У своєму виступі голова сільської ради Петро Бєлий і староста Григорій Лисюк, які теж прибули на віче наголосили, що поважають прийняті рішення, головне, щоб вони були виважені, мудрі та не виходили за межі правового поля. Сьогодні ви, як той човен між двох берегів, але сподіваюсь, що ви розумно вирішите питання з берегом до якого потрібно пристати, - влучно підмітив Петро Віталійович.СвÑÑлина вÑд Ðовини ЧеÑнÑÑÑвÑини.СвÑÑлина вÑд Ðовини ЧеÑнÑÑÑвÑини.СвÑÑлина вÑд Ðовини ЧеÑнÑÑÑвÑини.СвÑÑлина вÑд Ðовини ЧеÑнÑÑÑвÑини.СвÑÑлина вÑд Ðовини ЧеÑнÑÑÑвÑини.

СвÑÑлина вÑд Ðовини ЧеÑнÑÑÑвÑини.