Спорт

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова здобула «золото» на Кубку Європи в Мадриді

23 September 2014, 15:03

21 вересня українська триатлетка, житомирянка Юлія Єлістратова здобула золоту медаль на Кубку Європи в Мадриді (Іспанія).

Про це повідомляє сайт Федерації триатлону України.

Єлістратова подолала дистанцію за 2 години 10 хвилин 02 секунди, випередивши на 32 секунди новозеландку Аннеке Дженкінс і на 1 хвилину 14 секунд - британку Джессіку Лермонт.

Ця перемога дозволила Юлії Єлістратовій очолити особистий залік Кубка Європи.

Результати етапу Кубка Європи з триатлону, Мадрид (Іспанія). Жінки

1. Юлія Єлістратова (Україна) - 2: 10.02
2. Аннеке Дженкінс (Нова Зеландія) - 2: 10.34
3. Джессіка Лермонт (Великобританія) - 2: 11.16

Чоловічу першість здобув Дмитро Полянський (Росія) з результатом 1: 53 хв. 50 сек.

Другим, поступившись переможцю усього на чотири секунди, фінішував француз Фредерік Белабр, третім - норвежець Крістіан Блюменфельд з відставанням на 18 секунд.

Житомирські триатлети Данило Сапунов та Єгор Мартиненко зайняли відповідно 16-е та 21-е місця.

Як повідомляв Житомир.info, нещодавно Єлістратова виграла етап чемпіонату Європи з триатлону в Румунії.