Спорт

Житомиряни завоювали три «золота» на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

20 October 2014, 11:47

Шість медалей, з яких три – золоті, на чемпіонаті України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську здобули учасники збірної команди Житомирської області.

Про це повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.

Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 км та XVIII Міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» відбувся 18-19 жовтня.

Чемпіоном на дистанції 10 кілометрів серед юнаків до 17 років став вихованець Житомирської СДЮСШОР Володимир Мицик.

Цю ж дистанцію у жінок виграла житомирянка Наталія Концевич (ОШВСМ), яка на 20 секунд обігнала свою землячку Олену Шевчук.

П’ятикілометрову дистанцію серед дівчат до 17 років найшвидше подолала Дарія Хусаїнова з Житомира.

У рамках змагань також пройшов чемпіонат України серед молоді з ходьби на 50 км.

Як повідомляє сайт Спортивний Житомир, житомирський скороход Олексій Білорус (ЖДЮСШОР з легкої атлетики, тренери Малівський, Єдинач) став срібним призером у змаганнях з ходьби на 50 км серед чоловіків.

Наш спортсмен поступився лише володарю командного «срібла» на Кубку світу-2014 Андрію Гречковському.

Як повідомляв Житомир.info, 1 жовтня вихованка СДЮШОР  з легкої атлетики м. Житомира Дарія Хусаїнова стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби серед дівчат віком до 17 років на чемпіонаті України у Кіровограді.