Події

СБУ в Житомирській області затримала на Донеччині інформатора бойовиків

14 грудня 2016, 11:12

Інформатора одного з терористичних угруповань затримали співробітники Управління СБ України в Житомирській області у районі проведення антитерористичної операції.

Про це Житомир.info14 грудня повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«Подільник бойовиків працював безпосередньо біля лінії зіткнення та передавав своїм кураторам інформацію про місця дислокації та переміщення українських підрозділів.

Оперативники Управління СБУ затримали зловмисника в одному з райцентрів Донеччини. Під час обшуку правоохоронці вилучили у нього доказові матеріали, що підтверджують його агентурну діяльність на користь НЗФ, а також зброю та боєприпаси», - поінформувала прес-група.

Слідчі УСБУ провадять досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.258-3 Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, полковник Іван Без’язиков із Житомира, якого затримали за підозрою у співпраці з «ДНР», мав посвідчення, підписане лідером бойовиків Олександром Захарченком, а після звільнення з полону їздив до міста Ростов-на-Дону, де зустрічався з ФСБ. На суді 13 грудня у Києві його відвезли до лікарні.

Фото прес-групи УСБ України в Житомирській області

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі