П’ять медалей в особистих заліках та одну в командному здобули житомирські спортсмени на чемпіонаті України з боротьби вільної

15 April 2024, 16:22

З 12 по 15 квітня у Звягелі пройшов чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (U-20).

Про це 15 квітня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

«У м. Звягелі завершився Чемпіонат України з боротьби вільної серед юніорів та юніорок (U-20). Змагання проходили з 12 по 15 квітня. Даний чемпіонат є частиною кваліфікаційних змагань для відбору спортсменів на чемпіонат Європи та світу.Спортивний захід зібрав 220 учасників - поціновувачів даного виду спорту, котрі наполегливо тренувалися, щоб гідно продемонструвати свої вміння та позмагатися за чемпіонство. Зокрема, найбільш хвилюючі та запеклі поєдинки відбулись у неділю, 14 квітня. Впродовж дня проходили попередні сутички у вагових категоріях юніорок, півфінальні та втішні сутички юніорок, боротьба за 3 місце в усіх вагових категоріях юніорок та юніорів, фінальні сутички», - йдеться у повідомленні.

У результаті, 40 хлопців та 40 дівчат віком до 20 років показали успішний результат і стали переможцями змагань.

Третє місце:

• Кузьменко-Тайсон Олег (вагова категорія 92 кг).

Окрім цього у командному рейтингу команда дівчат Житомирської області виборола І місце.

Нагадаємо, з 15 по 18 березня на чемпіонаті України з боротьби вільної U-23 троє спортсменів із Житомирщини здобули призові місця.

Як повідомляв Житомир.info, 9-11 лютого 2024 року в м. Хмельницький відбувся ІІ-й всеукраїнський турнір «Кубок ХОЦФВУМ» з вільної боротьби. Житомирські спортсменки здобули п’ять медалей.

Теги: спорт змагання чемпіонат України чемпіонат боротьба вільна боротьба