Місто

У Житомирі хочуть побудувати басейн на території стадіону \"Спартак\"

12 грудня 2011, 11:50

У Житомирській області планують побудувати три сучасних басейни. До цільової програми будівництва сучасних басейнів можуть увійти міста Новоград-Волинський, Бердичів та Житомир.

Про це журналісту Житомир.info повідомила Раїса Гула, начальник управління у справах сім\'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

"Існує президентська програма із побудови сучасних басейнів, до якої ввійшла Житомирська область. Ми можемо побудувати три сучасні басейни в трьох містах: Бердичів, Новоград-Волинський та Житомир. Вартість інвестицій для кожного басейну складає 30 млн. гривень", - каже Раїса Гула.

За словами Гули, у планах управління побудувати басейн на території стадіону "Спартак". Для цього необхідно близько гектара землі. Така ділянка на стадіоні є - це додатковий спортивний майданчик, де треба знести самовільно побудовані гаражі. Начальник управління наголошує, що у цих намірах їм створює проблеми влада Житомира, яка не хоче виділяти землю.

"У нас є дуже великі проблеми із міською владою по виділенню землі. Не можна погодитись на будівництво басейну у віддалених точках міста, таких як нам пропонують. Наприклад, вулиця Коростеньска, це в районі аеропорту. Інша ділянка - яр в районі "Житомиргазу". Для того, щоб зарівняти яр необхідно дуже багато коштів, тому ця ділянка не підходить. Ще одне місце - поруч із стадіоном пожежників, а на тому місці навіть немає комунальних комунікацій. Для нас найзручніший варіант це - ділянка на стадіоні "Спартак", де зупиняється цирк", - пояснює Гула.

Також Раїса Гула наголошує, що найбільше бажання, щодо побудови басейнів проявляють мери Коростеня та Новограда-Волинського. Вони кажуть, що вже мають ділянки і готові провести сесії міськрад у будь-який момент.

За словами Миколи Туфанова, голови депутатської комісії  Житомирської міськради з питань землі, комісія ще не розглядала звернень, щодо будівництва басейну.

Зараз у Житомирі діє єдиний басейн, придатний для тренування професійних спортсменів - «Авангард» на Старому бульварі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі