Події

У Житомирській області працівники лісгоспу накрали лісу на півмільйона гривень

16 February 2012, 17:04

Прокуратурою Житомирщини порушено кримінальну справу за  заподіяння державі збитків на суму понад 584 тис. грн.

Овруцькою міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), частиною 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Встановлено, що службові особи державного лісогоспо-дарського підприємства, в обов’язки яких входить забезпечення діяльності підприємства щодо охорони, відтворення, раціонального використання лісових ресурсів, зловживаючи службовим становищем, діючи у власних інтересах та інтересах третіх осіб, упродовж 2009-2010 років підписали з декількома приватними підприємствами завідомо неправдиві офіційні документи – довгострокові договори про постачання паливно-мастильних та інших матеріалів. З метою уникнення проведення процедури конкурсних торгів на закупівлю товарів за державні кошти, підроблені документи вони датували 2008 роком.

Такі злочинні дії службових осіб призвели до закупівлі матеріалів  за завищеними цінами та заподіяння державі матеріальної шкоди на суму понад 584 тис. грн.

Наразі ведеться досудове слідство.

Житомир.info 

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі