Спорт

Спортсмен з Житомирської області завоював «золото» на міжнародному турнірі з вільної боротьби

22 February 2012, 11:54

З 14 по 16 лютого на чотирьох килимах столичного Палацу спорту відбувся ХVIII Київський традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед жінок та чоловіків.

Участь у турнірі взяли 300 кращих борців із 27 країн світу. Окрім  Національної збірної команди України з вільної боротьби, на турнір прибули гості із Австрії, Німеччини, Канади, Тунісу, США, Єгипту, Узбекистану, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Латвії, Литви, Монголії, Ізраїлю, Словаччини, Росії.

До складу збірної України ввійшло 4 борців з Житомирської області, срібний призер молодіжного чемпіонату Європи Тетяна Лавренчук, майстри спорту міжнародного класу Віктор Білокопитний та Роман Красненко, а також чемпіон світу серед молоді Валерій Андрійцев.

Саме Валерію Андрійцеву вдалося покласти на лопатки своїх суперників із України, Монголії, Грузії, у ваговій категорії 96 кг, а у фінальній сутичці зійтися із минулорічним чемпіоном цього турніру, переможцем першості Європи серед юніорів, чемпіоном світу серед молоді, володарем Кубку світу Аленом Засєєвим, який виступав за Україну. Третю сходинку п\'єдесталу здобули грузин Елізбар Одікадзе та азербайджанець Темрезов.

«Приємно те, що серед великої когорти титулованих борців з України, Європи і світу, черговий раз перемогу здобув і колишній вихованець секції вільної боротьби Малинської ДЮСШ майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіон Європи, чемпіон світу серед молоді, Чемпіон Кубку України 2011 року, студент юридичного факультету Ірпінського Національного університету державної податкової служби України, наймолодший Почесний громадянин Малина, 25-річний малинчанин Валерій Андрійцев», - повідомив директор ДЮСШ Йосип Кульчицький.

Цей турнір став відбірковим етапом на чемпіонат Європи, котрий через місяць прийматиме Сербія, та турнірами за олімпійську ліцензію, які відбудуться у квітні-травні 2012 року.