Події

У Житомирській області працівники ДАІ затримали п\'яного водія, який, до того ж, знаходився у розшуку

27 February 2012, 13:05

Житомирські працівники ДАІ затримали порушника правил дорожнього руху, який був п\'яний, до того ж, як виявилося згодом він знаходився у рошуку.

Екіпаж у складі лейтенанта міліції В. С. Ніцевича та прапорщика міліції В. Й. Короцінського - інспекторів взводу ДАІ з обслуговування стаціонарного поста, слідував у той день на пост для несення служби із забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку. Раптом на одній з вулиць смт. Черняхів ДАІшники помітили автомобіль "Міцубісі", водій якого порушував Правила дорожнього руху.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ України в Житоирській області.

Через гучномовець правоохоронці наказали йому зупинитись. Але водій іномарки відреагував не одразу, проте все ж таки за декілька сот метрів автомобіль зупинив. Коли ж інспектори наблизились до порушника, то відчули від нього різкий запах алкоголю. Працівники ДАІ запропонували водієві проїхати до Черняхівського ТМО для встановлення факту вживання алкоголю, але водій сам зізнався, що перед тим, як сісти за кермо, він дійсно вживав спиртні напої.

Згідно чинного законодавства на порушника інспектори склали необхідні адміністративні матеріали, але на цьому для нього неприємності не закінчилися. Під час перевірки водія "Міцубісі" по наявним розшуковим базам, виявилося також, що цей 32-річний мешканець райцентру з минулого року розшукується Жовтневим райвідділом міліції Дніпропетровської області. Працівники ДАІ затримали водія і доставили його для встановлення всіх обставин справи до Черняхівського РВ УМВС України в Житомирській області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі