Події

Прокуратура подала в суд на комунальне підприємство Житомирської міської ради за борги

3 March 2012, 11:40

Прокуратурою міста Житомира за результатами перевірки щодо своєчасності та повноти оплати за спожитий природний газ суб’єктами господарювання заявлено позовну заяву до Господарського суду Житомирської області до комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради про стягнення заборгованості за надані послуги.

Про це Житомир.info  повідомили в прес-службі прокуратури міста Житомира

Перевіркою встановлено, що комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради не розрахувалося за отриманий газ у встановлений строки, чим порушило умови договору, укладеного із Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз».

Умовами Договору передбачено здійснення оплати за природний газ та його транспортування Споживачем у вигляді грошових коштів шляхом 100-%-ної проплати протягом місяця постачання на підставі замовлених обсягів газу.

Разом з тим, при виконанні умов Договору вказаним підприємством допущено заборгованість за спожитий протягом 2011 – 2012 років природний газ  в сумі понад 500 тис. грн.

Таким чином заборгованість перед постачальником газу (із врахуванням пені за несвоєчасні розрахунки, річних відсотків та індексу інфляції) склала  понад 555 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі