Події

В Житомирській області директор ліцею відповідатиме за те, що його учні під час навчання пили пиво в парку

6 March 2012, 11:51

Прокуратурою Бердичівського району за результатами перевірки додержання вимог законодавства щодо організації виховної та профілактичної роботи, спрямованої на попередження злочинів та правопорушень в учнівському середовищі, внесено подання директору Бердичівського професійного аграрного ліцею на усунення порушень вимог Закону України «Про професійно-технічну освіту».

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі прокуратури в Житомирській області.

Перевіркою встановлено, що два учні ліцею підчас учбового процесу перебували у парку та розпивали алкогольні напої, за що їх притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п\'яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Одного з них, старшого за віком, притягнуто також за ст. 180 КУпАП (доведення до стану сп’яніння неповнолітнього).

Вказаний факт свідчить про неналежне виконання працівниками ліцею своїх обов’язків щодо організації виховної та профілактичної роботи, спрямованої на попередження злочинів та правопорушень.
 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі