Спорт

Футбольні пристрасті: Коцюбко «поклав» Опанащука в Житомирську обласну лікарню

6 March 2012, 18:12

5 березня у стінах Корольовського суду Житомира відбулось третє судове засідання по справі функціонування в одній області двох федерацій футболу. 

Нагадаємо, у зв’язку з тим, що вимоги суду були не виконані, суддя перенесла засідання на 5 березня, де повторно зобов’язує Опанащука з’явитись, а ЖОСГО ЖОФФ знову надати пакет документів.

5 березня умови суду були виконані, але з певними особливостями. Слухання справи розпочалось оголошенням заяви від Юрія Опанащука, надісланої до канцелярії Корольовського суду. Юрій Якович просить розглядати справу без його участі у зв’язку з тим, що він перебуває на стаціонарному лікування в обласній лікарні імені О.Ф.Гербачевського. Суддя задовольнила це рішення, слухання продовжилось.

Світлана Круківська, представник Опанащука, надала суду на розгляд пакет документів щодо підтвердження законності його федерації. Крім Постанов від 13 січня і 15 березня 2011 року, які витребовував суд, були надані й інші документи, які не стосуються розгляду справу. Про це заявив Геннадій Трюхан, адвокат Коцюбка. Він заперечує щодо долучення договорів з управлінням сім\'ї, молоді і спорту Житомирської облдержадміністрації і з управлінням юстиції Житомирської області, а також витягів з протоколів районних федерацій футболу й інших документів, оскільки вони не є предметом розгляду справи.

Олександр Коцюбко подякував адвокатові за надані документи, проте висловив сумнів щодо їх правдивості. У зв’язку з цим Олександр Петрович попросив суд подати запит ФФУ і державному реєстратору на отримання документів, які надсилав їм Юрій Опанащук. Суд підтримає клопотання у випадку, якщо Коцюбко надасть офіційні заяви від ФФУ і держреєстратора, в яких йому відмовлено в запиті.

Після звернення Коцюбка суддя оголосила перерву до 20 березня, аби позивач міг ознайомитись із наданим переліком документів і отримати їх від ФФУ.

«Адвокати Опанащука скористались черговим юридичним ходом. Надавши велику кількість докукнтів, прагнуть заплутати суд, адже більшість із  них не стосуються розгляду справ. Крім цього, їм знадобилось кілька місяців на збір документів, що змушує сумніватись в їхній правдивості. Адвокат Опанащука не пояснила, чим була викликана затримка», - прокоментував Геннадій Трюхан.

Прес-служба ЖОФФ

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі