Суспільство

Вогонь з Вифлеєму пройде через Житомир

18 грудня 2007, 08:34

20 грудня на митному переході "Рава-Руська" пластуни Львова отримають від польських скаутів ("харцерів") Вифлеємський вогонь миру. До того часу Вогонь пройде шлях із рук у руки через Австрію, Словаччину та Польщу, і світову скаутську естафету, за допомогою пластунів, перейме і Україна.

На митному переході представники Союзу польських Харцерів (ZHP - "зет-ха- пе") передадуть Вогонь представникам Національної скаутської організації України Пласт.

Того ж дня велоестафетою Вогонь вирушить до Києва. По дорозі до столиці пластуни передаватимуть його у головні храми церков Львова, Тернополя, Хмельницького та Житомира. А 23 грудня о 14.00 на Володимирській гірці у Києві відбудеться урочиста передача Вогню духовенству, представникам влади, інших скаутських та громадських організацій, киянам та представників Пласту всіх областей.

Проведення акції благословили Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Греко-Католицька Церква, Українська Автокефальна Православна Церква і Українська Римо-Католицька Церква. Акція передачі Вифлеємського вогню проходить також за сприяння Голови Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" Катерини Ющенко.

Вифлеємський вогонь миру постійно горить у Вифлеємі, у церкві, яка стоїть на місці народження Ісуса Христа. До Європи Вогонь з Вифлеєму привозять літаком австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки цілою Європою. Цей Вогонь - символ любові і миру, які Христос приніс на землю. Вогнем з Вифлеєму запалюють свічки вдома на Святу Вечерю. Щороку він мандрує по світу, долаючи кордони і єднаючи християн в часі Різдва Христового.

http://www.civicua.org

 

Матеріали по темі