Місто

Житомирська влада пошкодувала 20 соток землі для будівництва дитячого стадіону

16 березня 2012, 09:19

У 2011 році закатали стадіон в асфальт, у 2010 закрили школу № 18. Таке рішення було прийняте депутатами міськради у зв’язку з тим, що 18-та школа перебуває в аварійному стані.

Відновлювати школу депутати вважали недоцільним, тому першого вересня 2010 року учні й вчителі школи № 18 здійснювали навчальний процес на базі ЗОШ № 1. Також було зазначено, що в одному з чотирьох корпусів аварійної школи розмістяться гуртки та секції мережі позашкільного виховання. Проте це лише на паперах.

Керівництво Житомирської обласної федерації футболу проявило бажання за власний кошт побудувати стадіон зі штучним покриттям для дітей площею 40х60  квадратних метрів на вільній землі біля школи. Про свої наміри ЖОФФ сповістила в офіційному листі виконкому міської ради.

Галина Семенець, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, повідомила, що на території школи проходять інженерно-технічні комунікації. А будівлі, споруди, земельна ділянка площею 1,44 га передана в безоплатне користування Житомирському міському центру науково-технічної творчості учнівської молоді, який підпорядковується управлінню освіти міської ради і є комунальною власністю. У зв’язку з цим побудувати стадіон, на якому б займались діти, відвідуючи спортивні секції, не можна. Абсурдно, чи не так?

«Я дуже засмучений, що міська рада відфутболила пропозицію побудувати дітям стадіон. Навіть не побудувати, а виділити землю на будівництво. Про які комунікації йде мова, я не розумію. Перед тим, як надіслати листа, ми оглянули й перевірили ділянку. Ніякого натяку на інженерно-технічні роботи й діяльність гуртків ми не побачили. Ми оглядали цей клаптик землі разом з архітектором Житомира Борисом Тарасом.

Раніше я не міг подумати, що влада здатна відмовити дітям. Виявляється, її турбота про здоров’я і добробут юних житомирян також тільки на словах. Цікаво, що владі потрібно і чого вона прагне?!

Бачить Бог, я і мої однодумці бажали побудувати стадіон для житомирян, для наших дітей, здати який ми планували до 100-річчя –12 липня 2012 року.

З’ясувалось, що це відмовка від дітей, суспільства та його інтересів. Я давно хотів звернути увагу нашого шановного мера на те, що його підлеглі скоріш не піклуються про добробут суспільства, а надсилають мені пачками відмови від моїх добрих ініціатив. А саме: будівництво футбольного стадіону в Житомирі, дитячого стадіону зі штучним покриттям у Житомирі, формування та фінансування футбольної команди для участі в Чемпіонаті України, сприяння у проведенні футбольних матчів на стадіонах міста», - говорить голова ЖОФФ Олександр Коцюбко.

Прес-служба ЖОФФ

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі