![](https://www.zhitomir.info/f/images/2012/03/17/105117/2012-03-17f9edb666dcc86653227091bfe84ed40d_w440_h290.jpg)
10 та 11 березня у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону «Спартак» проводились змагання чемпіонату України з карате-до (версія JKA), участь у яких взяло близько двохсот спортсменів з семи областей України, - повідомляє Мій Коростень
Житомирську область представляла команда з Коростеня. Це команда вихованців представництва Всеукраїнської федерації карате-до «Всесвітня федерація Японської асоціації карате» (керівник Володимир Зеленов) у складі тридцяти чотирьох спортсменів. Коростенці виступали у індивідуальних і командних ката та куміте.
За результатами змагань команда міста Коростеня посіла І місце, виборовши 79 нагород (30 золотих, 23 срібних та 26 бронзових медалей). На ІІ місці збірна команда міста Києва. А ІІІ місце розділили команди з Луцька та м.Стрий (Львівська область).
Житомир.info по матеріалам Мій Коростень