Місто

31 березня ПриватБанк запрошує на щорічний суботник у Житомирі

27 березня 2012, 10:40

Запрошуємо усіх вас і ваші ЗМІ приєднатися до міжнародної громадської ініціативи ПриватБанку - проведення 31 березня 2012 року національного суботника під девізом «Зробимо країну зеленою!».

ПриватБанк проводить суботники вже понад 15 років. Минулого року ця ініціатива - зустріти весну чистими та зеленими парками, скверами, улюбленими місцями відпочинку жителів міста - стала національною і навіть вийшла на міжнародний рівень. У суботнику взяли участь понад 250 тисяч чоловік в Україні, Росії, Грузії, Латвії, Португалії, Іспанії та інших країнах.

Сьогодні ми пропонуємо усім ЗМІ приєднатися до нашого починання та оголосити 31 березня «зеленим» днем і у вашому місті.

Ви можете оголосити про організацію власної акції або свого суботника, місця проведення якого підкажуть глядачі або читачі. Співробітники та клієнти ПриватБанку обов’язково відгукнуться на участь у суботнику, організованому ЗМІ - ви гарантовано отримаєте декілька тисяч учасників у вашій акції.

Ви можете розказати про суботник банку, запросивши усіх жителів міста зробити своє місто більш чистим і зеленим. Ви та ваші глядачі, читачі можете підказати нам, де прове­дення такої «зеленої» акції найпотрібніше.

Ми чекаємо на суботнику на усіх вас, ваших друзів, знайомих - адже це чудова можливість зробити гарну справу своєму місту та його жителям.

Усі організації та підприємства, що візьмуть участь у проведенні суботника, будуть згадані на спеціальному сайті суботника  http://nasubbotnik.com.ua/ . Тут же ви можете запропонувати свої місця для проведення суботника, дізнатися про місця проведення акції у вашому місті, отримати всі необхідні інформаційні та промо-матеріали.

Усю необхідну інформацію щодо участі в акції Ви можете отримати у прес-службі

ПриватБанку за телефоном (092) 71618 81 або електронною поштою pressgo@privatbank.ua

З повагою, Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет

http://nasubbotnik.com.ua/

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі