Події

Протягом місяця житомиряни можуть добровільно здати до міліції несанкціоновану зброю та вибухівку

21 March 2012, 11:00

Упродовж квітня на території Житомирcької області триватиме місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі УМВД України в Житомирській області

З метою протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, недопущення злочинів з їх використанням з 1 по 30 квітня 2012 року на території Житомирської області проводиться місячник добровільної здачі небезпечних засобів.

Правоохоронці нагадують, що за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу статтею 263 Кримінального Кодексу України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п\'яти років.

Водночас під час проведення місячника ви маєте можливість позбутись незареєстрованої зброї, знайдених боєприпасів чи вибухових матеріалів, уникнувши при цьому відповідно до чинного законодавства відповідальності за їх незаконне зберігання, а також отримати у підрозділах дозвільної системи органів внутрішніх справ консультацію з питань реєстрації зданої зброї.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі