Україна

Депутати зняли з розгляду законопроект щодо забезпечення громадян доступним житлом

22 March 2012, 11:18

Депутати зняли з розгляду законопроект щодо забезпечення громадян доступним житлом, запропонований ще урядом Тимошенко у березня 2009 року.

За таку пропозицію комітету з другої спроби проголосували 238 народних депутатів.

За зняття з розгляду законопроекту проголосували фракції Партії регіонів, Народної партії, частина позафракційних та група "Реформи заради майбутнього".

Голова профільного комітету Сергій Майборода мотивував пропозхицію комітету тим, що в українському законодавстві "в достатньому об\'ємі унормовано механізм забезпечення громадян доступним помешканням".

"Комітет прийняв рішення зняти з розгляду проект закону через втрату актуальності і визнати такою, що втратила силу, постанову про прийняття законопроекту за основу 10 лютого 2010 року", - додав Майборода.

Спочатку на зняття проекту з розгляду більшості не вистачило кількох голосів. Одна спікер Володимир Литвин повернув до розгляду це питання, і з другої спроби депутати проголосували.

Законопроектом передбачалося, що право на доступне житло мають громадяни, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов, середньомісячний сукупний дохід яких в розрахунку на одну особу (члена сім’ї) не дає права на отримання соціального житла та дохід яких не перевищує чотирикратного розміру середньомісячної заробітної плати в регіоні за даними центрального органу виконавчої влади у галузі статистики. 

Українська правда

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі