Події

В Житомирі лікар-мамолог порадив 28-річній жінці, хворій на рак, лікуватися медом та капустою

28 March 2012, 12:22

Жінка з Житомирщини впевнена, що стала інвалідом через неправильно поставлений діагноз медика-мамолога. Той вчасно не діагностував у жінки онкологічне захворювання, натомість, порекомендував лікувати злоякісну пухлину капустою та медом. Пацієнтці довелось провести ампутацію, після операції її покинув чоловік. Тепер вона інвалід і сама виховує двох неповнолітніх дітей, - повідомляють журналісти «Надзвичайних новин» на телеканалі ICTV.

Трирічна Іра та її 6-річний брат чекають, коли з лікарні повернеться їх мати. Жінка в онкологічному диспансері проходить уже третій курс хіміотерапії. Тетяна звернулася до мамолога, як тільки відчула біль у грудях. Жінці діагностували мастопатію, але через місяць сказали, що це насправді – рак.

Тетяна розповідає, що після ультразвукового дослідження їй виписали мазь Вишневського, компреси з меду та листя капусти. Через 20 днів такого лікування пухлина не зникла, а збільшилась в 5 разів.

Тільки в столичному інституті раку жінці зробили усі необхідні аналізи, але час було втрачено. Діагноз, який було поставлено - рак молочної залози.

«Оперувати уже було не можна, бо пішли б метастази в кров. Потрібно було пройти хіміотерапію», - розповідає мати Тетяни Івасюк.

Після двох курсів терапії жінці видалили молочну залозу. Через хімію в Тетяни почалися проблеми з серцем, їй вже видалили жовчний міхур. Зараз жінка оформляє групу інвалідності. Додалися ще й проблеми в особистому житті – Тетяну покинув чоловік.

На лікування родичі хворої вже витратили 40 тис. грн. і це лише початок. Усього цього б не було, кажуть люди, якби лікар правильно поставив діагноз і не радив би лікуватись медом і капустою. В онкологічний диспансер, де жінці поставили невірний діагноз, знімальну групу не пустили, сказали, що немає головного лікаря.

Мати Тетяни вирішила, що не буде миритися з тим, що її дочку в 28 років ледве не загнали на той світ, і написала заяву вобласну прокуратуру. Там вирішили, що це не їхні повноваження, і перенаправили документ в обласне управління охорони здоров’я. Створена там комісія вирішила, що лікар-мамолог не дотрималася затверджених МОЗ стандартів діагностики та лікування. За це лікарю винесли догану.

Рідні Тетяни вважають, що догана – це замале покарання за неправильний діагноз та зіпсоване життя. Більше того, їм і досі доводиться шукати гроші на реабілітаційний період.
 

Житомир.info за матеріалами «Надзвичайних новин» на телеканалі ICTV

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі