Суспільство

Ректор Житомирського університету може потрапити до Всесвітнього реєстру видатних вчених

6 April 2012, 13:00

За дорученням Швейцарського інституту стандартів якості  Swiss Institute for Quality Standards (SIQS) спеціалістами-експертами Європейської бізнес Асамблеї та Клубу Ректорів Європи (CRE) Житомирський державний університет імені Івана Франка визнано найдинамічнішим освітнім закладом, який підтверджує сучасні тенденції в менеджменті  та філософії якості.

Як повідомила Житомир.info керівник прес-центру університету Олена Свінціцька, днями ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух отримав лист від керівника відділу програми ЕВА в країнах Східної Європи та Центральної Азії Людмили Ліхачової. У ньому зазначається: «Очолюваний Вами заклад  досягнув високих показників за критеріями SIQS: лідерські здібності, управління людськими ресурсами, політика та стратегія, ресурси, процеси, задоволення людей, задоволення замовників, влив на суспільство».

Відповідно до цього президія Європейської бізнес Асамблеї  (ЕВА) виступила з ініціативою представити очолюваний Петром Саухом заклад номінантом на отримання престижних європейських нагород в галузі якості та управління. Відтак університет представлено до отримання сертифікату якості Швейцарського  інституту стандартів якості «International Quality Sertificate» (SIQS). Отримання Сертифікату якості «SIQS» підтверджує, що послуги, які надає університет, мають високу якість, конкурентоздатність і можуть бути рекомендовані міжнародними експертами до підтвердження на міжнародному ринку освітніх послуг. Також отримання Сертифікату якості «SIQS», надає право використання його символіки як показника досягнень, відзначених діловою спільнотою.

Крім того, у листі зазначається: «Блискуча кар’єра  вченого та керівника авторитетного вузу країни принесла Вам відомість не лише на Батьківщині, а й за рубежем і закріпила за Вами почесне місце представника світової інтелектуальної еліти». Відзначаючи особистий вклад ректора ЖДУ імені Івана Франка в поглиблення інтеграції науки, культури та освіти, освоєння і ефективне використання в професійній діяльності передових сучасних технологій, Номінаційний комітет імені Сократа вважає за необхідне представити Петра Сауха до почесної нагороди «The Name in Science».  Нагадаємо, що лауреат цієї нагороди стає власником почесного титулу «The Name in Science» («Ім’я в науці») з врученням диплому і знаку «За внесок у світову науку» на блакитній стрічці, а його ім’я вноситься до Всесвітнього реєстру видатних вчених.

ЖДУ імені Івана Франка вкотре на міжнародному рівні  підтвердив доступність своїх навчальних технологій, кращі практики у галузі освіти, теорії управління та безперервний пошук вдосконалення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі