![](https://www.zhitomir.info/f/images/2012/04/23/106717/2012-04-23b7afbaf5d3acf6563ae6b7bdbc1c7371_w440_h290.jpeg)
Антон Середа та програма «Стороннім В» відвідала Житомир. Автори програми покатали двірників на лімузині та заодно на центральній площі Житомира очистили від реклами та пофарбували флагштоки.
Посприяв Антон Середа і в ремонті лавок на подвір’ї одного з міських будинків, козирків над вхідними дверима. Також завдяки телепрограмі вдалося врятували зелену зону та дитячий майданчик від автомобілів та посадили дерева на прибудинковій території.
Телепрограма «Стороннім В» вийшла в ефір Нового каналу 19 квітня.
Відеосюжети телепрограми «Стороннім В» на сайті Нового каналу.