Спорт

Мешканець Житомирської області в серпні представлятиме Україну на Олімпійських іграх в Лондоні

30 April 2012, 11:00

27-28 квітня в Китаї відбувся перший світовий кваліфікаційний турнір з вільної боротьби. За олімпійські путівки до Лондону на борівські килими прибули провідні спортсмени із усіх куточків планети.

У ваговій категорії 96 кілограмів свої сили та вміння демонстрував житель Малина, Житомирської області, майстер спорту міжнародного класу, віце-чемпіон Європи, чемпіон світу і Європи серед молоді Валерій Андрійцев.

« На борівських килимах у ході кваліфікаційних поєдинків Валерій зустрічався із сильними борцями із Іспанії, Болгарії, Угорщини, Німеччини, яких переміг. За вихід у фінал малинчанин зустрівся із чемпіоном світу та Європи з вільної боротьби, володарем Кубка, кращим борцем світу 2010 року Хетагом Газімовим, якому поступився, - повідомив батько борця Олександр Миколайович.

Бронзову медаль і ліцензію на Олімпійські ігри до Лондона, котрі відбудуться 2-8 серпня нинішнього року, Валерій Андрійцев здобув, перемігши поляка Радослава Барана.

На Олімпійських іграх Валерій вийде на килим, згідно із жеребкуванням, третього серпня.