Спорт

Збірна Житомирської області виборола І місце на Кубку України з гирьового спорту

4 May 2012, 10:05

27-29 квітня у м. Житомирі, на базі спортивного комплексу Національного агроекологічного університету відбувся Кубок України та Міжнародний турнір ім. С. П. Корольова з гирьового спорту.

Про це Житомир.info повідомили в головному управлінні сімї, молоді та спорту

Збірна Житомирської області здобула перше загальнокомандне місце серед 16-ти областей-учасниць змагань. На другому місті — збірна Дніпропетровської області, на третьому — міста Києва.

В особистій першості на Кубку України житомиряни посіли призові місця майже у кожній ваговій категорії: