Суспільство

Радіотаксі «Борис +» в Житомирі - оперативність, зручність, надійність та доступність

14 May 2012, 11:24

Чи не кожен житомирянин час від часу користується послугами таксі.

Доїхати до місця призначення швидко - від цього часто залежить успішне вирішення життєвих ситуацій; зручно - поїздка у таксі має бути приємною, комфортною, а не нагадувати спуск з гори верхи на роялі; надійно – безпека пасажира має бути на першому місці, доступно – таксі повинно бути не розкішшю, а недорогим способом пересування по місту.

А тепер, що ми маємо: очікування виклику часто затягується, містом ганяє велика кількість старих обшарпаних машин таксі, в яких брудно у салоні і поїздку комфортною не назвеш, контингент таксистів теж бажає бути кращим, хоча є серед житомирських таксистів багато приємних людей. Якщо нарвешся на «грача» - заплатиш у тричі більше.

Щоб навести лад у сфері надання послуг таксі, держава запровадила ліцензування цього виду діяльності. Найближчим часом перевозитимуть у таксі пасажирів лише ті фірми, які мають на це відповідну ліцензію. У Житомирі наразі діє лише декілька служб таксі, які мають ліцензію на надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів.

Першими, хто отримав у Житомирі дозвіл на легальне перевезення громадян автомобільним транспортом стала служба таксі «Борис +» (Ліц. Серія АВ №464304 від 6.04.2009).

Служба радіотаксі «Борис +», маючи ліцензію на перевезення пасажирів на таксі, забезпечує житомирянам оперативність, зручність, комфорт, надійність та доступність.

Телефонуйте:

8 (0412) 460-555;

8 (067) 223-555-0 (Київстар);

8 (093) 99-78-555 (Life)

Приглашаем водителель на работу с личным авто, на очень выгодных условиях! Звоните 098 682 22 70

Житомир.info 

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі