Події

Чоловік, який продавав амфетамін у Житомирі, свою вину не визнав, але отримав 5 років з конфіскацією

17 May 2012, 09:04

Богунський районний суд м. Житомира виніс обвинувальний вирок відносно 28-річного жителя м. Новограда-Волинського, який розповсюджував на території обласного центру  психотропну речовину – амфетамін. Чоловікові визначено покарання у вигляді позбавлення волі на 5 років  з конфіскацією половини належного майна.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі УМВС України в Житомирській області.

Затримали чоловіка працівники міліції в один з вересневих днів на вулиці м. Житомира. При поверхневому огляді у нього було вилучено пакунок перемотаний скетчем. Як згодом з’ясувалось, у ньому містилось 20 окремих розфасованих пакетиків з амфетаміном. В автомобілі, на якому приїхав підозрюваний, було також виявлено спеціальні медичні ваги з гирьками.

Це затримання стало результатом проведення комбінації оперативних дій. Міліціонери напевне знали, що чоловік перевозитиме з Новоград-Волинського до Житомира партію психотропу для подальшого його продажу, а відтак і чекали його появи неподалік будинку покупця.

Щоправда ні у ході досудового слідства, ні під час безпосереднього розгляду справи у суді затриманий так і не визнав власну вину, стверджуючи, що наркотики йому підкинули. А наявність в автомобілі ваг пояснив необхідністю виміру пороху, який нібито його брат використовував при полюванні. Мету візиту до Житомира трактував як намір забрати у знайомого борг, проте названі двома сторонами  суми нібито позички не співпали. А відтак у суду виникли сумніви щодо правдивості цієї версії розвитку подій та щирості показів обвинуваченого.

Зібрані працівниками міліції докази та свідчення очевидців стали вагомими аргументами при прийнятті рішення щодо винуватості підсудного у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, а саме: незаконне придбання, перевезення та зберігання психотропних речовин у великих розмірах з метою збуту.

Відтак, найближчі 5 років 28-річний хлопець через власну нерозсудливість проведе, певно, за гратами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі