Спорт

Олімпійські перспективи Житомирської області

22 May 2012, 12:44

Нещодавно завершився етап зимової підготовки спортсменів з літніх олімпійських видів спорту і в травні розпочинаються головні старти сезону, в яких беруть участь найсильніші атлети України і світу. 2012 рік — рік Олімпійських ігор і боротьба за місця в національній збірній добігає завершення, тому особливо гострою є конкуренція між спортсменами на цьому останньому етапі здобуття олімпійських ліцензій.

Доволі успішним є сезон для спортсменів з Житомирської області,- повідомляють в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.

У квітні 2012 року визначилась доля олімпійської ліцензії з вільної боротьби у категорії 96 кг, яку здобув для України малинчанин Валерій Андрейцев. Саме він є першим номером національної збірної нашої держави у цьому виді змагань.

Днями у польському Познані завершився ліцензійний турнір з веслування на байдарках і каное. Житомирянка Інна Клінова здобула перемогу і ліцензію для збірної України у одиночній гонці на дистанції 200 м. Одразу після цього, на етапі Кубку світу Інна Клінова випередила на 200 м свою головну суперницю — олімпійську чемпіонку 2008 року Інну Радомську. Таким чином, наша спортсменка має усі шанси представляти Україну на Олімпійських іграх, але вирішальними будуть перегони між Кліновою і Радомською на чемпіонаті України 30 травня у Дніпропетровську.

Майже немає сумніву у тому, що в триатлоні Україну представлятимуть житомиряни Юлія Єлістратова — серед жінок та Данило Сапунов — серед чоловіків, які є першими номерами національної збірної і поки що недосяжними для найближчих конкурентів з України.

Залишається претендентом на путівку до Лондона бердичівлянин Юрій Крімаренко, який вже представляв Україну у стрибках у висоту на Олімпійських іграх в Пекіні 2008 року. Доля цієї путівки вирішиться на чемпіонаті України, що відбудеться 12-15 червня у Ялті.

Продовжують боротьбу за місце в олімпійській збірній наші велосипедистки Тетяна Рябченко та Олена Андрук, які на даний час беруть участь у рейтингових гонках в Канаді.

Таким чином, склад наших претендентів на участь в Олімпійських іграх 2012 року як ніколи потужний, а враховуючи, через яку шалену конкуренцію та боротьбу приходиться йти до Олімпійських ігор кожному з наших спортсменів, маємо усі підстави розраховувати не тільки на участь, а й на високі місця у Лондоні. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі