Місто

В Житомирі у зв’язку з Євро-2012 лікарі готуються до поширення малярії та тропічних хвороб

25 May 2012, 14:15

 В Житомирі управління охорони здоров’я Житомирської міської ради та міська санітарно-епідеміологічна служба готуються до поширення малярії та інших паразитарних тропічних хвороб, які можуть з’явитися в області через розширення міжнародних з країнами Африки та Азії та в зв’язку з проведенням Євро-2012.

Відповідний наказ управління охорони здоров’я Житомирської міської ради та міської санітарно-епідеміологічної служби розміщено на Житомирської СЕС.

Відповідно до наказу «Про заходи профілактики малярії та інших тропічних паразитарних хвороб під час підготовки та проведення Євро-2012» лікувальним закладом, який буде надавати медичну допомогу хворим на малярію та інші паразитарні тропічні хвороби на період приїзду до України гостей і учасників Євро-2012, назначено Центральну міську лікарню №1.

До 1 червня 2012 року ЦМЛ №1 має запастися протималярійними засобами, в тому числі засобами від хлорохінстійкої малярії для лікування в інфекційному відділенні лікарні.

Відповідно до наказу міська санстанція буде здійснювати моніторинг  за переносниками трансмісивних хвороб на території міста, проведе інвентаризацію водоймищ та забезпечить контроль за проведенням гідротехнічних та ентомологічних заходів у водоймах на території міста, спрямованих на зменшення чисельності переносників трансмісивних захворювань, насамперед, переносників малярії. 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі