Політика

Голова Житомирського «УДАРу» Рустам Раупов: Принципи нової політики – діалог з суспільством, відкритість та відповідальність

17 July 2012, 14:51

Ситуацію недовіри у Верховній Раді можуть виправити лише нові люди, нові політики, які якісно відрізняються від попередників і які не зрадять виборців. Зокрема у політиці мають з’явитися нові принципи – діалог із суспільством, відкритість та відповідальність. Про це на прес-конференції для місцевих ЗМІ заявив голова Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Рустам Раупов.

«За принципом відкритості партія «УДАР Віталія Кличка» розпочинає оприлюднювати свою команду. І це не просто список прізвищ. Це люди, які пройшли співбесіди із головою партії та його заступниками, щоб прослідити мотивацію кожного. Прізвища претендентів надаються на розгляд громадськості. І саме їх доброчесність може дозволити їм стати кандидатами», - заявив Рустам Раупов.

За словами політика, в «УДАРі» вважають важливим, щоб люди, які йдуть у політику, виправдали довіру. Тому «УДАР» запровадив принцип відповідальності та контролю. Всі претенденти принесуть присягу перед українським народом – що вони готові скласти повноваження, якщо зрадять виборців.

«Після громадського обговорення претендентів з’їзд, який відбудеться на початку серпня у Києві, публічно затвердить списки кандидатів, а також буде ухвалено і передвиборчу програму», - зауважив Рустам Раупов.

ДО УВАГИ: найближчим часом на сайті klichko.org працюватиме спеціальний розділ, де можна буде ознайомитись з біографіями претендентів, а також залишити коментарі про них. Відеозапис присяги також можна буде продивитися на партійному сайті. 

Прес-служба Житомирської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі