Політика

Геннадій Зубко: У національних громад Житомира має бути своє приміщення для представництва

22 липня 2012, 13:20

Геннадій Зубко направить звернення до обласної ради із проханням виділити приміщення для представницьких цілей національних громад міста Житомира та Житомирщини, а також буде лобіювати питання зменшення плати за оренду цього приміщення.

Про це він заявив під час круглого столу національних громад, де був присутній народний депутат України Борис Тарасюк та представники української, чеської, польської, російської, білоруської, азербайджанської, грецької, німецької та єврейської національних громад Житомира.

«Сьогодні, на круглому столі, я, як депутат обласної ради, отримав чітке завдання від представників національних громад Житомирщини. Я підготую проект рішення обласної ради про виділення національним громадам Житомира та Житомирщини приміщення, де вони могли б проводити прийоми громадян. Саме комісія обласної ради із гуманітарних питань повинна розробити графік зустрічей представників обласної ради та лідерів етнічних національних громад міста Житомира», - сказав Геннадій Зубко.

Геннадій Зубко підкреслив необхідність лобіювання питання зменшення плати за оренду приміщення для представницьких цілей  національних громад Житомира та Житомирщини. На його думку, представники національних громад повинні сплачувати лише за комунальні послуги.

Геннадій Зубко також наголосив на тому, що представники національних громад в Житомирі та на Житомирщині – не гості, а господарі у нашому спільному домі.

Прес-служба Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» у Житомирській області

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі