Спорт

Спортсменка з Житомирської області здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів

23 July 2012, 11:40

З 17 по 22 липня у місті Катовіце (Польща) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів. Продемонструвати свої вміння і тактику ведення боїв на борцівські килими прибули юні спортсмени із 36 країн Європи – України, Росії, Польщі, Білорусі, Азербайджану, Болгарії, Угорщини, Молдови, Румунії, Вірменії, Німеччини, Туреччини, Норвегії, Швеції, Литви, Австрії, Франції, Фінляндії та інших.

Житомирську область на представницьких змаганнях у ваговій категорії до 46 кілограмів, у якій за золоту медаль боролися 13 спортсменок, представляла вихованка секції вільної боротьби Малинської ДЮСШ (тренер заслужений працівник фізичної культури і спорту Олександр Ткачук), десятикласниця Малинської ЗОШ №6, чемпіонка України Катерина Машкевич.

До фінального двобою наша землячка у нелегких поєдинках поклала на лопатки своїх ровесниць із Туречични, Фінляндії та Угорщини. У фінальному поєдинку Катерина зійшлась із росіянкою Анастасією Степановою, яку після невеличкого нервового напруження, здолала, виборовши золоту медаль чемпіонату Європи серед учнів.

Друге місце у цій ваговій категорії посіла росіянка Анастасія Степанова. Третю сходинку п’єдесталу розділили спортсменки із Азербайджану Арзу Алієва та Туреччини Айзі Ватонсервер.

У загальнокомандному заліку чемпіонату перше місце вибороли спортсменки із Росії, набравши 90 очок, друге – українки із 75 очками, «бронза» дісталася юним польським борчиням, які набрали 50 очок.

Серед кадетів пальму першості із 78 очками очолили також юні російські борці, друге місце дісталось азербайджанцям, третє – українцям, які набрали 48 очок. Четверте місце дісталось болгарським борцям, котрі набрали 45 очок, п’яту сходинку п’єдесталу вибороли вірменські спортсмени із 40 заліковими очками.