26 листопада в Глобал Strike відбулася 6 гра Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2012. Організатори: Глобал Strike (боулінг+більярд+ресторан) та рекламна агенція Пропозиція (реклама на моніторах в маршрутках).
Цього дня змагалися наступні команди:
Житомирський театр ім. Івана Кочерги
Ресторан «Тераса» с. Станишівка
« BIC »
Сніговик
Кафе «Шашличний двір»
Федерація Армреслінгу
Релакслон
Керама Марацци
Леді – Х
Глухівський каоліновий завод
З результатом 1252 бали у фінал пройшла команда Федерації Армспорту Житомира.
В перерві, проводилися цікаві конкурси від спонсорів Чемпіонату: знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «STATUS», турагенції «Чотири сезони» , кінотеатру Мультиплекс, смачні десерти від ресторану «Тераса» та солодощі від кондитерської фабрики «ЖЛ»! Майже кожен активний учасник конкурсів отримав енергетичні напої від «Торнадо», а за найкращий віршик про «Green Flora» - отримали новорічні ялинки!
Найактивнішою командою матчу, яка потрапляє у фінал, одноголосно спонсорами, організаторами і учасниками була визнана команда Житомирського театру ім. Івана Кочерги, які влаштували справжні виступи своєї групи з барабанами, танцями і красунями-танцівницями.
Активно брали участь у конкурсах команди компанії Сніговик, Керама Марацци і Шашличного двору. А лідер команди Релаксон Максим – просто «вразив всіх наповал» своїми віршами про учасників Чемпіонату !
Всі учасники змагань мали змогу перевірити гостинність і смачну кухню ресторану Глобал Strike, а також одразу замовити новорічний корпоратив для своєї компанії.
Запрошуємо всіх учасників і активних спостерігачів Чемпіонату на фінал – який відбуватиметься 5 грудня з 18:00–21:00 в Глобал Strike! Всі хроніки подій можна буде побачити на сайті Житомир.info та на моніторах в маршрутках нашого міста!




















