Спорт

«Обпеклися» на житомирському «Контингенті»

17 січня 2008, 11:01
Житомирський «Контингент» приєднався до команд, котрим вдалося в цьому сезоні відібрати очки в «Енергії». До цього таке виходило у донецького «Шахтаря», який здобув у Львові нічию та «Єнакієвця» (перемога в рідних стінах).

На початку звітного матчу жодних застережень з приводу кінцевого результату та його переможця у вболівальників не виникало. З перших хвилин ігрова перевага та ініціатива перебували на боці «енергетиків». Тим більше на шостій хвилині зустрічі Паршиков після прострілу з лівого флангу від Кондратюка переправив «круглого» в ворота «Контингента».
Далі свої моменти змарнували Овсянніков і Кузь, котрий в цьому матчі замінив Брунька.

Виправив своїх колег на 11-ій хвилині Якунін. Луців на лівому фланзі відпасував м’яч Сергію, той обіграв захисника і відразу точно пробив у дальню від Сорокіна «дев’ятку». «Контингент» відповів чи не єдиною атакою за перший тайм, але вона стала результативною. Романов з лівого флангу пробив по воротах Кіркіжа, м’яч кілька разів зрикошетив, причому останнім його зачепив Доманський, і шкіряна куля опинилася в сітці. До перерви підопічні Юрія Кобзаря відновили різницю у два м’ячі. Після сильного удару-прострілу Паршикова на дальню стійку ногу підставив Легчанов.

Початок другої половини зустрічі дещо збентежив глядачів, адже на 25-й хвилині «Контингент» завдяки зусиллям Романова та Доманського скоротив відставання.

Таке «нахабство» гостей ще більше завело «енергетиків» і карусель біля воріт житомирців закрутилася. Крутилася вона до останніх секунд матчу, але бажаного результату не принесла. Піддубний з вигідної позиції пробиває вище воріт, Федюк своїм ударом «здригає» стійку воріт Сорокіна, Кондратюк не реалізовує як мінімум два реальні моменти.

За цей період часу (15 хвилин від гола Доманського) «Контингент» відповів дуже небезпечно двічі. Першого разу Романов зі штрафного влучив у стійку воріт, на добивання встиг Черниш, Кіркіж удар «потягнув». Другого – вищезгаданий Черниш прострілив з правого на лівий фланг «Енергії», Доманський до удару дотягнувся, але якимось дивом м’яч не залетів у ворота.

А за 4,7 секунди до сирени «Контингент» зрівняв рахунок. Коваль чи то навішував чи то пробивав, але «круглий» дивною траєкторією залетів у ворота «Енергії».

«Енергія» (Львів) – «Контингент» (Житомир) – 3:3 (3:1)

«Енергія»: Кіркіж – Паршиков, Легчанов, Кондратюк, Піддубний – Кузь – Луців, Якунін, Вацяк, Федюк – Овсянніков.

«Контингент»: Сорокін – Піхоцький, Мухін, Романов, Коваль – Морозов, Доманський, Черниш, Саківський, Пилипчук.

Голи: Паршиков (6), Якунін (11), Легчанов (19) – Доманський (16, 25), Коваль (40).

Попередження: Кіркіж (40) – Мухін (19), Романов (29), Піхоцький (36).

Андрій ПАКОШ, www.energia.lviv.ua

Матеріали по темі