Хлопець, який вцілів після падіння у 25-метрову трубу,обіцяє більше не лазити на водонапірну вежу.
На водонапірну вежу 15-річний Василь разом з друзями вилазив неодноразово. Цього разу пригода завершилась падінням. Хлопець пролетів аж до дна 25-метрової труби.
Коли трохи оговтався, Василь намагався сам вибратись із труби. На допомогу йому кинулися люди, які почули гуркіт. Вони і викликали рятувальників.
Рятувальники, які приїхали на виклик, витягли хлопця за допомогою мотузки і рятувального паска. Вони кажуть: упавши з такої висоти, хлопець не отримав жодних травм, бо на дні була вода, але не збагнуть, як він не поранився об металеві штирі всередині труби.
У Василя є ще 7 братиків та сестричок. Хлопець обіцяє розповісти їм про усю небезпеку таких ігор і переконує: тепер на вежу – ні ногою.
Як повідомляв Житомир.info, в Народицькому районі Житомирської області підліток впав в 25-метрову водонапірну вежу.




























