Місто

Виконком Житомирської міськради може закрити нічні магазини та ресторани, які порушують

16 жовтня 2013, 16:55

16 жовтня виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території міста.

«Даним проектом рішення реалізуються положення, визначені в ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», а саме уповноваження органу місцевого самоврядування щодо встановлення режиму роботи для комунальних підприємств та встановлення за погодження з власником режиму роботи для підприємств інших форм власності», - зазначила директор департаменту власності та ринкового регулювання Вікторія Краснопір.

Основними відмінностями даного проекту від існуючого положення є те, що суб’єкт господарювання не отримує свідоцтво, як це було раніше, а надає до виконкому міськради інформаційний лист. Цей лист повертається йому разом з відміткою про встановлений режим роботи.

Відповідно до затвердженого положення, виконавчий комітет міської ради буде наділений повноваженнями встановлювати та скасовувати нічний режим роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території міста Житомира.

«Минулого разу на засіданні виконкому це питання розглядалося теж, але проект положення був направлений на доопрацювання у зв’язку з тим, що нам було запропоновано доповнити розділ «Загальні положення» посиланням на рішення міськради про те, що режим роботи для об’єктів громадського харчування, які розташовані у житлових будинках, встановлено до 22.00. Ми доповнили положення цим пунктом. Крім того, відповідно до зауважень членів виконкому, нам було запропоновано доопрацювати підстави для відмови у наданні погодження на нічний режим роботи. Так, відтепер «підставою для відмови є наявність документально підтверджених фактів порушень вимог чинного законодавства щодо порядку здійснення господарської діяльності, режиму роботи об’єкта, санітарних норм, громадського порядку та звукового режиму. Крім того, відмову у погодженні суб’єкт господарювання отримає і при наданні недостовірної інформації», - зазначила Вікторія Краснопір.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі