14 листопада в Liberty Hall відбулася 4 гра 7-го Корпоративного Чемпіонату з боулінгу – 2013.
Організатори: рекламна агенція «Пропозиція» (реклама на моніторах в маршрутках) та «Liberty Hall».
«Liberty Hall» - забезпечить Ваш розкішний новорічний корпоратив! 29 листопада запрошує на презентацію нового меню!
Цього дня змагалися колективи компаній:
|
АТОН |
|
Лідер Таксі |
|
Омакс |
|
Домотроніка |
|
Вольт |
|
Релакслон |
|
ТМ Статус |
|
АН Паритет |
|
ТМ Горілочка |
У фінал пройшла команда Релакслон з результатом 1096 балів. Вітаємо!
Найкращий чоловічий результат у Сергія з команди ТМ Статус - 302 бали (в подарунок фірмова чашка від МТС та квитки від «Лідер таксі»). Найкращий жіночий результат у Світлани з компанії Домотроніка (отримала сертифікат в спа-салон від РА «Пропозиція»). А максимальну кількість страйків забив Андрій - учасник команди Релакслон і отримав подарунок від спонсора – меблевої фурнітури «BLUM»).
Найактивніші команди матчу - Домотроніка та АТОН - отримали вазони від спонсора «Green flora».
В перерві чемпіонату знайшли своїх власників подарунки від Генерального спонсора ТМ «STATUS», турагенції «Чотири сезони», інтернет-магазину «Демпінг» -http://dumping.com.ua, «Дельта банку» та натяжних стелей «Еліта плюс». Майже кожна активна дівчина отримала сертифікати від магазину білизни «Got'e», а чоловіки - квитки на проїзд від «Лідер таксі». Всі активні команди отримали в подарунок дисконтні карти від партнеру чемпіонату - Ювелірного салону «Diadema».
Учасники чемпіонату в конкурсах складали вірші про «Кофеленд» (кавовий куточок у Глобалі) - всі отримали запрошення на чашку кави, а переможець - скриньку елітного чаю.
Страхова компанія «Юнівес» успішно застрахувала учасників на позитивний настрій та веселу атмосферу! А вступне слово представника від партнера ЖФ «КІБІТ» надихнуло багатьох до нових звершень! Партнер чемпіонату МТС - щедро радувало вболівальників своїми сувенірами!
Медіа-партнерами проекту виступають: сайт Житомир.info, Репортер, 0412.ua, транспортне телебачення в маршрутках міста Житомира, Просто Радіо, «20 хвилин», inzt.net.




















