Політика

Народний депутат просить у Яценюка гроші на добудову мосту через річку Ірша в Житомирській області

13 березня 2014, 17:24

 Народний депутат Віталій Журавський звернувся з листом до прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо будівництва мосту через річку Ірша у Володарсько-Волинському районі Житомирської області.

«На замовлення Служби автомобільних доріг в Житомирській області триває будівництво мосту через річку Ірша в селі Рижани Володарсько-Волинського району Житомирської області. Введення мосту в експлуатацію надасть змогу поліпшити якість роботи автотранспорту на ділянці дороги, яка забезпечує вихід до міжнародних доріг державного значення Київ-Чоп та Виступовичі-Житомир, дозволить підвищити пропускну спроможність автодороги, знизити собівартість перевезення вантажів та зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод», - наголошує у листі народний депутат.

Щоб завершити у І півріччі будівництво мосту, Віталій Журавський просить прем’єр-міністра сприяти виділенню 4 млн.грн.

«У народного депутата є тільки одна можливість – депутатський запит. Таких запитів щодо мосту у Рижанах я вже зробив за два роки 18. Як показав досвід – хто стукає, тому й відкривають. Провів 22 зустрічі з керівництвом Укравтодору. Це дало свій ефект – 8 мільйонів гривень освоєно, але роботи варто завершити. Саме цим продиктоване останнє моє звернення, вже до нового прем’єр-міністра», - наголосив Віталій Журавський.

Нагадаємо, що міст у селі Рижани завалився кілька років тому. Після звернення Віталія Журавського до керівника Уряду, у 2013 році було виділено 12 млн.грн. і міст почали відновлювати. Тендер на будівництво виграла київська фірма, яка будувала один з мостів через Дніпро.

Прес-служба Віталій Журавського

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі