ДОПОМОГА

Олег Газманов під час відпустки в горах понівечив собі обличчя (ФОТО)

9 лютого 2008, 10:14
Відомий співак Олег Газманов розбив ніс, впавши з обриву під час відпочинку в горах австрійського Зальцбурга.Не дивлячись на те, що Олег Михайлович катається на лижах вже давно і за цей час не отримував серйозних травм, на цей раз успіх від нього, мабуть, відвернувся.

Улюбленець мільйонів росіян, з'їжджаючи з крутого спуску на великій швидкості, вилетів з траси і впав з обриву, сильно ударившись головою.

За словами Олега Михайловича, ЧП відбулося через те, що він на спуску вирішив об'їхати гірськолижницю. З'їхавши з основної траси, співак зрозумів, що попереду величезний трамплін, що закінчується глибоким яром. Положення погіршувало те, що у артиста під час їзди відстебнулася одна лижа.

- Я був упевнений, що зараз з'їду з цього трампліну без особливих проблем, - розповідає «Z» Олег Михайлович. - У результаті - сильні удари і розбитий ніс.

Не дивлячись на біль, Газманов намагався зберігати спокій.

Відчуваючи велику відповідальність перед дружиною і дітьми, з якими він знаходився на відпочинку, Олег Михайлович, оговтавшись від першого шоку, попрямував в спортивний магазин і купив спеціальний шолом, повідомляє "Твой ДЕНЬ".

http://gpu.ua
Матеріали по темі