19-20 липня місто Бердичів Житомирської області прийматиме десятки тисяч паломників з України та з-за кордону – тут відбудуться урочистості Матері Божої Святого Скапулярія. Багато людей йтимуть до Бердичева пішки та їхатимуть на велосипедах.
Під час прес-конференції 18 липня начальник УМВС України в Житомирській області повідомив, що прочан супроводжуватиме міліція.
«20 липня місто Бердичів перетвориться на місто паломництва прочан з нагоди щорічного свята. Очікується декілька десятків тисяч учасників, в тому числі представники іноземних держав: Чехії, Німеччини, Польщі, Франції, інших країн Європи та світу. У нас буде 10 маршрутів: паломники будуть іти пішки, частина їхатиме на велосипедах. Наприклад, одна група на велосипедах їхатиме з Харкова. Всі ці групи паломників будуть у супроводі працівників міліції, які забезпечуватимуть охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху», - розповів Демяненко.
Велика кількість правоохоронців слідкуватимуть за порядком і в самому Бердичеві.
На сайті Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької церкви в Україні опублікована програма урочистостей Матері Божої Святого Скапулярія.
Програма урочистостей
19 липня 2014 року
16:00 – зустріч паломників, привітання
18:00 – Служба Божа, яку очолить отець Альберт Вах OCD, заступник Генерала Ордену Босих Кармелітів з Риму
22:00 – Нічне молитовне чування
20 липня 2014 року
08:00 - Служба Божа у храмі (польською мовою)
10:30 – привітання Архієпископа П'єро Маріні, Архієпископа-Митрополита Львівського Мечислава Мокшицького та Архієпископа, Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Петра Мальчука на площі перед Санктуарієм.
11:00 – Центральна урочистість Матері Божої Святого Скапулярію.
Свята Меса, яку очолить архієпископ П'єро Маріні - один з найближчих співпрацівників св. Йоана Павла II, голова Папського Комітету з Міжнародних Євхаристійних Конгресів. Разом з ним Літургію відправлять Єпископи України.
До програми урочистостей також включено урочисте освячення пам'ятної дошки на честь св. Йоана Павла II, в якій розміщено його мощі доступні для культу вірних.

Фото з сайту Ордену Босих Кармелітів в Україні



















