Україна

Міліція піймала студента, що проходить по земельній справі Черновецького

13 лютого 2008, 16:35

Співробітники київської міліції затримали людину, підозрювану в причетності до організації шахрайства з виділенням земельних ділянок у столиці, що було затверджено рішенням Київради від 1 жовтня 2007 року.

Про це заявили в Центрі громадських зв'язків Головного управління МВС України в м. Києві, повідомляє Обком з посиланням на УНІАН.

Відповідно до інформації ЦГЗ, ця людина, що є студентом одного з київських вузів і помічником депутата одного з районних рад Києва .

Він був затриманий у вівторок в Одесі в одному з пансіонатів, оскільки з моменту порушення київською міліцією кримінальної справи за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу був оголошений в розшук.

Як відзначили в ЦГЗ, затриманий був доставлений в одну з районних прокуратур міста Києва, "яка, на жаль, не знайшла підстав для відповідної санкції, тобто арешту".

У той же час у київському головкомі міліції відзначили, що поки затриманий знаходиться в міліції, оскільки її співробітники мають матеріали про "його можливу протиправну діяльність".

При цьому столична міліція не виключає, що за затриманим стоять "досить високі повноважні особи".

Продовжуючи тему, співрозмовник висловив сподівання на співпрацю з прокуратурою у справах розслідування службових зловживань.

http://www.pravda.com.ua

Матеріали по темі