Влада

Геннадій Зубко: Соціальний діалог із суспільством буде розширений

23 жовтня 2014, 10:22

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко провів робочу зустріч з представниками профспілок.

Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

Під час розмови її учасники наголосили на необхідності налагодження постійного соціального діалогу з громадськістю на основі нового договору.

"Цей договір буде передумовою та запорукою реалізації реформ, передбачених «Стратегією – 2020». А профспілки – це один із комунікаційних каналів влади і суспільства. Ми повинні побудувати комунікацію до кожного працівника, до кожного робітника підприємства, і це можливо зробити у взаємодії із профспілками", - зазначив Геннадій Зубко.

Він наголосив на тому, що соціальний діалог із суспільством триває і буде розширений.

За домовленістю сторін, відтепер представники Адміністрації Глави держави будуть регулярно зустрічатися з представниками профспілок для обговорення питань соціального захисту населення, серед яких підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати та пенсії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі